تولید پمپ های تغذیه دیگ بخار در ایران

مدیر امور مهندسی شرکت پمپیران گفت: برای نخستین بار در ایران، پمپ های تغذیه دیگ بخار توسط این شرکت تولید شد و به بهره برداری رسید. مهندس “سیدبهزاد موبین” در حاشیه نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: تولید پمپ های تغذیه دیگ بخار به دلیل بالا بودن هزینه های مالی برای بسیاری از شرکت ها مشکل بود اما با تکیه بر دانش جوانان ایرانی، توانستیم پمپ تغذیه دیگ بخار ایرانی را در داخل با کمترین هزینه تولید کنیم.

پمپ تغذیه دیگ بخار ایرانی

موبین طراحی و تولید انواع پمپ، الکترو پمپ، قطعه های وابسته و ارایه خدمات فنی و مهندسی مرتبط برای پاسخگویی به نیازهای بازارهای داخلی و خارجی را ازجمله فعالیت های شرکت پمپیران برشمرد.

وی با اشاره به کاهش صادرات این شرکت در طی دو سال اخیر، افزود: پیش از اعمال تحریم ها به کشورهای ونزوئلا، آفریقای جنوبی، عراق، افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، ازبکستان، رومانی و یونان صادارت داشتیم اما در طی سال های اخیر میزان صادرات شرکت از ۱۰۰ درصد به ۲۰ درصد رسیده است؛ بنابراین از مسئولان تقاضا داریم به دلیل این محدودیت ها، شرکت های خصوصی را مورد حمایت قرار دهند.