دستگاه بخارشوی مخازن سوختی ، تانکر و منبع استاندارد و کاملا ایمن

بخارشوی مخازن سوختی ، تانکر و منبع

بخارشوی مخازن سوختی ، تانکر و منبع

با پیشرفت تکنولوژی ، استفاده از بخار در صنعت شستشو گسترش زیادی پیدا کرده و استفاده های آن تنوع یافته است . بخارشوی مخازن سوختی و تانکرشویی با بخار یکی از این مصارف جدید است.

شستشوی مخازن سوختی به یک معضل برای صاحبان آن مبدل شده مخصوصا در زمانی که نوع سوخت درون مخزن تغییر کند حتما باید بخوبی تمیز و نظافت شود . شستشوی داخل مخازن یک کار سخت و زمانبر است معمولا برای شستشو یک نفر وارد مخزن شده و عملیات را انجام می دهد که با توجه به فضای محصور داخل مخزن سختی کار مشخص است .

بخارشوی مخازن سوختی، تانکر و منبع

بخارشوی مخازن سوختی ، تانکر و منبع

بخارشوی مخازن سوختی یک روش جدید برای انجام عملیات تانکرشویی است . در این روش بخار داغ توسط دیگ بخار با ظرفیت ده تن ، بیست تن یا سی تن تولید شده و با فشار زیاد به داخل مخزن وارد می شود . دمای بالای بخار باعث ذوب شدن چربیها و باقیمانده سوخت روی بدنه داخل تانکر می شود و این چربی ذوب شده از خروجی مخزن خارج می گردد .

مطلب پیشنهادی: اپراتوری و نگهداری دیگ بخار بصورت صحیح

ظرفیت های مختلف دستگاه بخارشوی مخازن سوختی

بویلر های مورد استفاده برای تانکرشویی در ظرفیت های ۱۰۰۰۰ ، ۲۰۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ لیتری تولید می شوند . تانکرشوی ۳۰۰۰۰ لیتری توانایی تمیز کردن تانکرهای حامل سوخت تا ظرفیت ۳۰۰۰۰ لیتر را در مدت یک تا سه ساعت دارد .

قابلیت دیگر دستگاه تانکرشوی بخار استفاده همزمان برای شستشوی دو تانکر می باشد . در صورتی که ظرفیت تانکر بیشتر باشد برای انجام نظافت بهتر است از ظرفیتهای بالاتر بهره برد .

بخارشوی مخازن سوختی و تانکر ۲۰۰۰۰ لیتری نیز میتواند مخزن تانکرها تا همین ظرفیت را در زمان استاندارد تمیز نماید   . در صورتی که مخزن بزرگنر باشد باید ظرفیت بالاتری درنظر گرفته شود یا زمان بیشتری مورد نیاز می باشد. قیر ، نفت و باقی مانده سوخت درون تانکر بوسیله بخار بخوبی تمیز می شوند.

صادرات دستگاه تانکرشوی بخار

گسترش استفاده از بخار در تانکرشویی و موفقیت در این عرصه سبب شده که دستگاه بخارشوی مخازن سوختی و تانکر صنایع دما بخار مشهد علاوه بر بازار داخلی در زمینه صادرات هم موفق ظاهر شود . اخیرا یک دستگاه تانکرشوی بخار در شهر سلیمانیه عراق مورد استفاده شهروندان عراقی قرار گرفته و در این شهر که مرکز تردد تانکرها و مخازن سوخت در کشور عراق می باشد به شستشوی تانکرها بپردازد.

مطلب پیشنهادی:  راه اندازی بخارشوی تانکرتریلی در سلیمانیه عراق

جهت سفارش بخارشوی مخازن سوختی و دستگاه تانکرشوی بخار فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران فنی این شرکت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست قیمت