معرفی کتاب

مرجع کاربردي بويلرهاي آب گرم و بخار صنعتي

معرفی کتاب بویلر

مولفان: مهندس علي فاضل، مهندس پيمان ابراهيمي

ناشر کتاب در مقدمه مي‌نويسد: همسو نبودن صنعت و علوم دانشگاهي در کشورمان سبب شده عده کثيري از مهندسان و کاربران بويلرهاي آب گرم و بخار صنعتي براي راهبري، تعمير و نگهداري بويلر و تجهيزات ديگ‌خانه به منابع کاربردي مناسب دسترسي کافي نداشته باشند.

وي ادامه مي‌دهد: کتاب پيش رو با توجه به اين مهم و در همين حوزه به صورت کاملا کاربردي نگاشته شده است و براي اولين بار به کمک کليپ‌هاي آموزشي کوتاه در دي‌وي‌دي همراه کتاب، خوانندگان را در عين سادگي در جريان ريزترين نکات مي‌گذارد.

براي تهيه کتاب فوق با شماره ۰۲۱-۷۷۶۰۳۸۸۳ تماس حاصل فرماييد.

۲- ژنراتور‌هاي بخار و ديگ‌هاي بخار ضايعات حرارتي

معرفي کتابکتاب “ژنراتور‌هاي بخار و ديگ‌هاي بخار ضايعات حرارتي” بر جنبه‌هاي طراحي و عملکرد حرارتي توليد‌کننده‌هاي بخار، HRSGها و لوله آتش، ديگ‌هاي بخار ضايعات حرارتي لوله آب شامل گرم‌کننده‌هاي هوا و اکونومايزر‌هاي چگالشي، تمرکز مي‌کند.
بيش از ۱۲۰ مسئله واقعي در اين کتاب کاملا کار شده است که به مهندسان نيروگاه در ارزيابي ديگ‌هاي بخار جديد يا ايجاد تغييرات در اجزاي موجود ديگ بخار بدون کمک پشتيبان‌هاي ديگ بخار، کمک خواهد کرد. همچنين گرايشات و تحولات اخير در طراحي و فناوري ديگ بخار را بررسي مي‌کند…

سال ۲۰۱۴ | ۵۳۹ صفحه | ISBN: 9781482247121 | 14 MB | ebook download
Steam Generators and Waste Heat Boilers: For Process and Plant Engineers (Mechanical Engineering)
نويسنده: V. Ganapathy
انتشارات: CRC Press
ISBN 10: 1482247127
ISBN 13: 9781482247121

و ايده‌هاي جديدي براي بهبود کارآيي ديگ بخار و کاهش افت فشار گاز ارائه مي‌دهد.

کتاب پيش رو به مهندسان نيروگاه در درک و ارزيابي عملکرد ژنراتور‌هاي بخار و ديگ‌هاي بخار ضايعات حرارتي در هر باري، کمک مي‌کند

.

زبان اصلي لينک دانلود