معرفی کتاب

مرجع کاربردی بويلرهای آب گرم و بخار صنعتي

معرفی کتاب بویلر

مولفان: مهندس علي فاضل، مهندس پيمان ابراهيمی

ناشر کتاب در مقدمه مي‌نويسد: همسو نبودن صنعت و علوم دانشگاهی در کشورمان سبب شده عده کثيری از مهندسان و کاربران بويلرهای آب گرم و بخار صنعتی براي راهبری، تعمير و نگهداری بويلر و تجهيزات ديگ‌خانه به منابع کاربردي مناسب دسترسی کافی نداشته باشند.

وي ادامه ميدهد: کتاب پيش رو با توجه به اين مهم و در همين حوزه به صورت کاملا کاربردی نگاشته شده است و برای اولين بار به کمک کليپ‌های آموزشی کوتاه در دي‌وي‌دي همراه کتاب، خوانندگان را در عين سادگي در جريان ريزترين نکات مي‌گذارد.

براي تهيه کتاب فوق با شماره ۰۲۱-۷۷۶۰۳۸۸۳ تماس حاصل فرماييد.

۲- ژنراتور‌های بخار و ديگ‌های بخار ضايعات حرارتی

کتاب “ژنراتور‌های بخار و ديگ‌های بخار ضايعات حرارتی” بر جنبه‌هاي طراحي و عملکرد حرارتی توليد‌کننده‌هاي بخار، HRSGها و لوله آتش، ديگ‌هاي بخار ضايعات حرارتي لوله آب شامل گرم‌کننده‌هاي هوا و اکونومايزر‌هاي چگالشي، تمرکز مي‌کند.
بيش از ۱۲۰ مسئله واقعي در اين کتاب کاملا کار شده است که به مهندسان نيروگاه در ارزيابي ديگ‌هاي بخار جديد يا ايجاد تغييرات در اجزاي موجود ديگ بخار بدون کمک پشتيبان‌هاي ديگ بخار، کمک خواهد کرد. همچنين گرايشات و تحولات اخير در طراحي و فناوري ديگ بخار را بررسي مي‌کند…

سال ۲۰۱۴ | ۵۳۹ صفحه | ISBN: 9781482247121 | 14 MB |
Steam Generators and Waste Heat Boilers: For Process and Plant Engineers (Mechanical Engineering)
نويسنده: V. Ganapathy
انتشارات: CRC Press
ISBN 10: 1482247127
ISBN 13: 9781482247121

و ايده‌هاي جديدي براي بهبود کارآيي ديگ بخار و کاهش افت فشار گاز ارائه مي‌دهد.

کتاب پيش رو به مهندسان نيروگاه در درک و ارزيابي عملکرد ژنراتور‌هاي بخار و ديگ‌هاي بخار ضايعات حرارتي در هر باري، کمک مي‌کند

.

زبان اصلي لينک دانلود