نقشه ساخت و تولید دیگ بخار افقی استاندارد به ظرفیت ۵۰۰ کیلو گرم برساعت (اتوکد-پی دی اف)

نقشه ساخت دیگ بخار 500 کیلوگرم

نقشه ساخت دیگ بخار 500 کیلوگرم

نقشه ساخت دیگ بخار یکی از ابتدایی ترین الزامات تولید دیگ بخار می باشد .برای طراحی دیگ و تولید بویلر بخار باید با آشنایی کامل از ساختمان و ساختار اصلی دیگ بخار ، استاندارد های مهم ملی و بین المللی و همچنین استاندارد‌های کارخانه را مدنظر قرارداد.

همچنین یک طراح دیگ بخار برای رسم نقشه فنی ساخت دیگ بخار برای واحد تولید ، باید ابتدا الزامات اصلی ارائه شده در استاندارد ملی ایران به شماره ۴۲۳۱ را  به طور کامل مورد توجه قراردهد.

از آن جمله اولین اموری که طراح بویلر و دیگ بخار باید مورد نظر قرار دهد ، محاسبه ضخامت ورق های پوسته ، کوره و صفحات و همچنین تعیین موقعیت و تعداد لوله های مقاوم در تولید بویلر بخار می باشند.

نقشه تولید و ساخت دیگ بخار افقی استاندارد به ظرفیت  ۵۰۰ کیلو گرم برساعت (اتوکد- پی دی اف)

این نقشه های ساخت دیگ بخار که معمولا با استفاده از نرم افزار اتوکد ترسیم می شوند بعد از اخذ تایید از بازرس فنی ، در اختیار واحد تولید قرار می گیرند.

ما برای آشنایی عزیزان علاقه مند خصوصا دانشجویان رشته های فنی یک نمونه نقشه بویلر برای دیگ بخار ۵۰۰ کیلو را در این بخش قرار می دهیم.

این نقشه در فرمت های تصویری ، پی دی اف و بصورت فایل اتوکد در اختیار شما قرار می گیرد. در صورتی که تمایل به دریافت فایل اتوکد نقشه ساخت دیگ بخار دارید از لینک پایین همین صفحه میتوانید استفاده نمایید.

۱-فرمت تصویری از نقشه تولید بویلر بخار ۵۰۰ کیلو گرم نمونه :

 نقشه ساخت دیگ بخار 500 کیلوگرم - تولید بویلر بخار

نقشه ساخت دیگ بخار 500 کیلوگرم - تولید دیگ بخار

نقشه ساخت دیگ بخار 500 کیلوگرم - نقشه دیگ بخار

۲-دانلود در فرمت پی دی اف (pdf) نقشه ساخت دیگ بخار:

 

۳-دانلود فایل اتوکد (cad drawing) ساخت یک دیگ بخار نمونه :

توجه : برای دریافت لینک دانلود نقشه تولید بویلر بخار لطفا در فرم ارائه شده درخواست خود را با ایمیل یا شماره همراه خود ارائه کنید همکاران ما در بخش اینترنت این لینک را برای شما ارسال خواهند نمود.