فروش روغن حرارتی (روغن داغ) صنعتی

oil.2.Mboiler.com.jpg

روغن حرارتی كيفيت

فروش روغن حرارتی (روغن داغ) صنعتی با کیفیت ارجینال و اصلی MB-LUB-THERM جهت سیستم روغن داغ

مشهد بویلر در راستای فروش روغن حرارتی ارجینال مخصوص کاربرد در سیستم های روغن داغ صنعتی ، این محصول را با بالاترین کیفیت و بصورت تضمینی بفروش می رساند.

امروزه با توجه به وجود روغن های حرارتی تقلبی در بازار ، توصیه ما به مصرف کنندگان تهیه این روغن از منابع معتبر می باشد چرا که در غیر اینصورت علاوه بر هدر رفت پول شما ، سبب مسدود شدن سیستم روغن داغ خواهد شد و در نتیجه تجهیزات و بویلر شما از کار خواهد افتاد.

این روغن های حرارتی (روغن داغ صنعتی) بصورت کاملا پلمپ شده و ارجینال بوده و با گارانتی معتبر داخلی به شرط آزمایش رایگان به فروش می رسند.

کیفیت روغن حرارتی صنعتی این شرکت:

ho.7.Mboiler.com.jpg

محصولات روغن صنعتی با بهره گیری از آزمایشگاه های تخصصی در داخل کارخانه و نیز با استفاده از خدمات آزمایشگاه های معتبر در داخل و خارج کشور از جمله آزمایشگاه و پژوهشگاه صنعت نفت ،آزمایشگاه های مناطق نفت خیزجنوب،تولیدات خود را بر اساس دانش روز و منطبق بر استاندارد های بین المللی API ،ASTM و DIN تولید و عرضه می نماید.

این شرکت همچنین در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی و نیز توجه به جنبه های زیست محیطی و نکات ایمنی ،موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد بین المللی: ISO 18001:1999-ISO 14001:2004-ISO9001:2009 شده است.

عمده مصرف کنندگان:

مجتمع های فولادسازی – صنایع وابسته به فولاد -لوله و پروفیل سازی -صنایع نفت -صنایع گاز و پتروشیمی-کارخانجات قیر و آسفالت-خودروسازی و صنایع سیمان

انواع روغن داغ صنعتی قابل عرضه:

روغن داغ صنعتی نوع۳۰۰

ho.6.Mboiler.com.jpg

روغن داغ صنعتی نوع۳۳۰

ho.4.Mboiler.com.jpg

*- بررسی مزایای سیستم دیگ روغن داغ(اویل هیتر) نسبت به بخار

*- تشریح مختصر سیستم گرمایش با روغن داغ

*- کاربردهای بویلر و دیگ روغن داغ

*- بویلر چیست؟

*-دیگ و هیتر روغن داغ چگونه کار می کند؟

*-دیگ یا هیتر روغن داغ (روغنداغ) چیست؟

*-۱۲ مزیت دیگ روغن داغ در برابر دیگ بخار

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x