عرضه کالاهای باکیفیت در طرح تامین

كالاها در طرح تامين با كيفيت بالايي عرضه مي شود.

علي اكبر محرابيان با اشاره به اجراي طرح تامين گفت: طرح تامين بسته اي براي ارتباط خوب بين فروشندگان و خريداران كالاست كه سعي مي شود كالاها با كيفيت بالايي عرضه شود.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت صنايع و معادن به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت؛ وزير صنايع و معادن افزود: عرضه كالا با تخفيف ويژه در طرح تامين فقط محدود به لوازم خانگي نخواهد شد و محصولات صنعتي ديگري هم در مراحل بعدي به متقاضيان عرضه مي شود.

وي گفت: براي اجراي بهتر اين طرح، برخي محصولات وارد شده است و توليدكنندگان هم متقاضي مشاركت در اين طرح شده‌اند.

تلاش ما بر اين است كه هم كيفيت كالاها بالا باشد و هم محصولاتي كه عرضه مي‌شود از بهره‌وري بالا در حوزه مصرف انرژي برخوردار باشند.

جزییات طرح تامين از دیدگاه وزیر صنایع و معادن

علي اكبر محرابيان در پاسخ به سوالي درباره وضعيت صنعتگران در بسته حمايتي گفت: حدوداً دو سال قبل از اجراي طرح بسته حمايت از صنعتگران، ستادي در وزارت صنايع و معادن تشكيل شد. اين ستاد مطالعات دقيق و همه جانبه اي انجام داد. جلسات متعددي هم با كارشناسان، صنعتگران و تشكل‌ها برگزار شد.

وي افزود: عرصه صنعت بسيار وسيع است و نيازمند تحقيق بيشتري بروي گروه هاي مختلف صنعتي بوديم. تا بتوانيم به خوبي طرح را اجرايي كنيم. با رتبه بندي كه بر روي گروه‌هاي مختلف صنعتي انجام شد، اين برنامه به تصويب رسيد و در حال اجرايي شدن است. صنعتگران هم استقبال خوبي از اين بسته داشته اند.

وي خاطر نشان كرد: البته ممكن است صنعتگراني با شرايط خاص از مزيت‌هاي اين بسته به خوبي نتوانند استفاده كنند. توصيه ما اين است كه اگر مشكل خاصي در اين زمينه دارند، به بخش هاي مربوطه در وزارت صنايع مراجعه كرده و مسئله را به صورت موردي با ما مطرح كنند تا حداكثر كمك ها را در اختيار وي قرار ‌دهيم.

منبع خبر : پايگاه اطلاع رساني وزارت صنايع و معادن – ۱۸ دي