اهمیت خرید کارواش بخار استاندارد

فروش کارواش بخار

برای اولین بار در ایران فروش کارواش بخار استاندارد از طریق این شرکت ارائه گردیده و به خریداران محترم توصیه می گردد جهت خرید کارواش بخار فقط به شرکت های دارای پروانه استاندارد ملی مراجعه نمایند. هر دستگاه کارواش بخار که از یک مولد یا دیگ بخار به همراه سایر تجهیزات ساخته شده است کیفیت طراحی و ساخت آن از لحاظ ایمنی بسیار مهم می باشد.

کارواش بخار غیر استاندارد می تواند باعث انفجار های شدید گردد که تا شعاع چند ده متری صدمات شدید جانی و مالی به بار خواهد آورد و لذا این دستگاه در نظر مهندسی جزو تجهیزات تحت فشار داخلی طبقه بندی گردیده است.

پروانه استاندارد ملی

پس توصیه این شرکت فقط خرید از شرکت های معتبر و دارای پروانه استاندارد ملی ۴۲۳۱ می باشد و خرید از افراد کارگاهی و غیر مجاز باعث افزایش احتمال انفجار یا ترکیدگی دستگاه می شود. از طرف دیگر طرح عمودی یا ایستاده که توسط افراد غیر مجاز بدون نظارت سازمان استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد بسیار پر خطر می باشد چرا که شما در این طرح یک ارتباط مستقیم بین بخار و آتش دارید

از نظر مهندسین و متخصصین باتجربه در طراحی مولد های بخار ارتباط بین بخار و آتش به این معناست که شما یک گاز را داخل یک ظرف دربسته کردید و داخل آتش انداخته اید. لذا مطمئن باشید گاز به سرعت افزایش حجم می دهد و در نتیجه این امر سبب بروز حادثه و واقعه انفجار می شود.

در طرح ساختاری ایستاده یا عمودی این نوع مولد های بخار همانطور که گفته شد آتش مشعل از سمت پایین وارد کوره می شود و سریعا مسیر حرکت خود را به سمت بالا ادامه می دهد لذا علاوه بر موارد مهم ذکر شده مشکل مهم دیگر خروج سریع حرارت از داخل کوره است که این امر به معنای کاهش شدید راندمان و یا به عبارتی دیگر مصرف سوخت بسیار بالاست .

برای جان و مال خود و دیگران ارزش قائل باشید و آنرا با عجله در خرید به آتش نکشید

برخی از اخبار انفجار دیگ های بخار غیر استاندارد کارگاهی ساز در سال های اخیر :

*-مرگ کارگر مهریزی در سال ۱۳۹۰

*-دو خبر دیگر از انفجار دیگ بخار غیر استاندارد در سال ۱۳۸۶

*-مرگ کارگر در اثر انفجار دیگ بخار در سال ۱۳۹۱

مطالب مرتبط :

پکیج کارواش بخار چیست ؟

ویدئو و فیلم شستشوی داخل ماشین با کارواش بخار (بخارشو)

هشدار به خریداران کارواش بخار

بخار شوی کارواش

برتری کارواش بخار به کارواش قدیمی

کلیپ و فیلم شستشوی بدنه و روشویی ماشین با کارواش بخار (بخارشو)

کلیپ فیلم شستشوی رینگ و لاستیک با کارواش بخار (بخارشو)

کارواش بخار صنعتی

کارواش بخار سواری (بخارشوی کارواش) چگونه است؟