افزایش راندمان بویلر و دیگ روغن داغ

مهم ترین عامل در افزایش راندمان دیگ روغن داغ در مرحله اول طراحی و تولید مناسب بویلر مطابق استانداردهای بین المللی مربوطه می باشد بنابراین این دستگاه انرژی را به شرطی هدر نخواهد داد که از طراحی استاندارد برخوردار باشد.

در طرح استاندارد و بهینه شده سازنده معتبر با محاسبه حداقل و حداکثر سطح حرارتی، تغییرات دمایی روغن ورودی و خروجی، محاسبه فیلم روغن داخل لوله ها، محاسبه تنش حرارتی لوله ها، تهیه دستورالعمل جوشکاری تایید شده (WPS&PQR) برای اتصالات و محاسبات مربوط به افت فشار روغن و فشار معکوس در کوره و سایر الزامات فنی، اقدام به تولید این دستگاه می نماید.

بنابراین اولین قدم برای راندمان بویلر روغن داغ، خرید از تولیدکننده با توانایی طراحی و تولید استاندارد می باشد. لذا خریداران این دستگاه با توجه به اینکه تولید کنندگان غیر فنی در سطح کشور زیاد می باشند نیاز می باشد در این خصوص دقت بیشتری داشته باشند.

افزایش راندمان دیگ روغن داغ

در مرحله بعد از طراحی و تولید دیگ روغن، راهکارهای دیگر استفاده از سیستم های اکونومایزر و پیش گرمایش هوای مشعل ها می باشد که در بالا بردن راندمان این دستگاه بسیار موثر می باشند لذا برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است که شرکت های تولید کننده معتبر در این خصوص مشورت نمایید.

مشهد بویلر با توجه به همکاری با بازرسان مورد تایید سازمان استاندارد و نیروهای متخصص خود، آماده ارائه مشورت در این زمینه به صاحبان بویلر روغن داغ می باشد.

*- بررسي مزاياي سيستم ديگ روغن داغ(اويل هيتر) نسبت به بخار

*- تشريح مختصر سيستم گرمايش با روغن داغ

*- کاربردهای بویلر و دیگ روغن داغ

*- بويلر چيست؟

*-دیگ و هیتر روغن داغ چگونه کار می کند؟

*-دیگ یا هیتر روغن داغ (روغنداغ) چیست؟

*-اهمیت ایمنی بویلر و دیگ روغنداغ (روغن داغ)

انواع ديگ(بويلر)بخار انواع ديگ (بويلر)روغن داغ انواع ديگ(بويلر)آب گرم انواع لوازم جانبي تاسيسات كليه تجهيزات استخر آرشيو مقالات و نرم افزارهاي تخصصي واحد ارتباطي مشهد بويلر