تاسیسات استخر ، سونا و جکوزی

تاسيسات استخر

تاسيسات استخر

امروزه با گسترش استفاده از تفريحات آبی در مجموعه هاو پارک ها و همچنین استفاده از استخر، جکوزی و سونا به عنوان تفریح و ورزش، مشتریان زیادی را به دنبال استفاده از این سرگرمی شاد و مفرح كشانده است.

در قدیم ساختمان استخر ها از تاسیسات ساده ای شامل لوله کشی های آب سرد ورودی ، فاضلاب و لوله های تخلیه شونده و غیره بودند ولیکن امروزه با گسترش روز افزون تكنولوژي هاي تاسيساتي و فني در ساخت واجراي استخرهای آبي ، شاهد ورود تجهیزات و تاسیسات منحصر به فردی می باشیم که کلیه خواسته های شناگران در خود جای داده است.

استخرهای شنا امروزه به نحوی طراحی می گردند که آب ورودی به استخرها در دمای استاندارد می باشند به نحوی که نه شناگران احساس بد داشته باشند و نه باعث کاهش تحرک بدنی آن ها گردد و همچنين با استفاده از تکنولوژی های مرسوم در دنيا ، از حیث رعایت مسائل بهداشتی نیز با استفاده از تجهیزات مخصوص تصفیه ضدعفونی کننده آب از بار آلودگی های میکروبی و همچنین با امر تصفیه مداوم آب از اسراف این نعمت خدادادی کاسته است .

در يك مجموعه استخر امروزي ما بخش هاي ذيل را داريم :

استخر مخصوص شنا كه در ابعاد استاندارد و ابعاد خانگي ساخته مي شود و شامل تاسيسات و تجهيزات مورد نياز براي تصفيه ، گرمايش و ضدعفوني كننده مي باشد.

تاسيسات استخر

حوضچه و استخر جکوزی كه با ايجاد دماي … درجه سانتي گراد ، در ابعاد استاندارد و خانگي ساخته مي شود و شامل تجهيزات مورد نياز جهت گرمايش ، تصفيه مي باشد.

تاسيسات استخر

اتاق سوناي بخار، كه در ابعاد با گنجايش استاندارد ساخته مي شود شامل تجهيزات كنترل و توليد بخار مي باشد.

تاسيسات استخر

اتاق سونای خشک كه با ايجاد دماي بين الي درجه، در گنجايش و ظرفيت هاي استاندارد با ساختمان چوبي ساخته مي باشد.

تاسيسات استخر

برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت اختصاصی استخر, سونا و جکوزی دیدن فرمائید.

سایت تخصصی استخر, سونا و جکوزی

{module آيكونهاي دسترسي}