فروش روغن حرارتی (روغن داغ) صنعتي

oil.2.Mboiler.com.jpg

روغن حرارتی كيفيت

فروش روغن حرارتی (روغن داغ) صنعتي با کیفیت ارجینال و اصلی MB-LUB-THERM  جهت سیستم روغن داغ

مشهد بویلر در راستای فروش روغن حرارتی ارجینال مخصوص کاربرد در سیستم های  روغن داغ صنعتي ، این محصول را با بالاترین کیفیت و بصورت تضمینی بفروش می رساند.

امروزه با توجه به وجود روغن های حرارتی تقلبی در بازار ، توصیه ما به مصرف کنندگان تهیه این روغن از منابع معتبر می باشد چرا که در غیر اینصورت علاوه بر هدر رفت پول شما ، سبب مسدود شدن سیستم روغن داغ خواهد شد و در نتیجه تجهیزات و بویلر شما از کار خواهد افتاد.

این روغن های حرارتی (روغن داغ صنعتی) بصورت کاملا پلمپ شده و ارجینال بوده و با گارانتی معتبر داخلی به شرط آزمایش رایگان به فروش می رسند.

كيفيت روغن حرارتی صنعتي اين شركت:

ho.7.Mboiler.com.jpg

محصولات روغن صنعتی با بهره گیری از آزمایشگاه های تخصصی در داخل کارخانه و نیز با استفاده از خدمات آزمایشگاه های معتبر در داخل و خارج کشور از جمله آزمایشگاه و پژوهشگاه صنعت نفت ،آزمايشگاه های مناطق نفت خیزجنوب،تولیدات خود را بر اساس دانش روز و منطبق بر استاندارد های بین المللی API ،ASTM و DIN  تولید و عرضه می نماید.

این شرکت همچنین در راستای ارتقاي سطح کیفی محصولات تولیدی و نیز توجه به جنبه های زیست محیطی و نکات ایمنی ،موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد بین المللی:  ISO 18001:1999-ISO 14001:2004-ISO9001:2009 شده است.

عمده مصرف كنندگان:

مجتمع هاي فولادسازي – صنايع وابسته به فولاد -لوله و پروفيل سازي -صنايع نفت -صنايع گاز و پتروشيمي-كارخانجات قير و آسفالت-خودروسازي و صنايع سيمان

انواع روغن داغ صنعتي قابل عرضه:

روغن داغ صنعتی نوع۳۰۰

ho.6.Mboiler.com.jpg

روغن داغ صنعتی نوع۳۳۰

ho.4.Mboiler.com.jpg

*- بررسي مزاياي سيستم ديگ روغن داغ(اويل هيتر) نسبت به بخار

*- تشريح مختصر سيستم گرمايش با روغن داغ

*- کاربردهای بویلر و دیگ روغن داغ

*- بويلر چيست؟

*-دیگ و هیتر روغن داغ چگونه کار می کند؟

*-دیگ یا هیتر روغن داغ (روغنداغ) چیست؟

*-۱۲ مزیت دیگ روغن داغ در برابر دیگ بخار

{module آيكونهاي دسترسي}