فروش روغن حرارتی (روغن داغ) صنعتي

oil.2.Mboiler.com.jpg

روغن حرارتی كيفيت

فروش روغن حرارتي (روغن داغ) صنعتي با کيفيت ارجينال و اصلي MB-LUB-THERM جهت سيستم روغن داغ

مشهد بويلر در راستاي فروش روغن حرارتي ارجينال مخصوص کاربرد در سيستم هاي روغن داغ صنعتي ، اين محصول را با بالاترين کيفيت و بصورت تضميني بفروش مي رساند.

امروزه با توجه به وجود روغن هاي حرارتي تقلبي در بازار ، توصيه ما به مصرف کنندگان تهيه اين روغن از منابع معتبر مي باشد چرا که در غير اينصورت علاوه بر هدر رفت پول شما ، سبب مسدود شدن سيستم روغن داغ خواهد شد و در نتيجه تجهيزات و بويلر شما از کار خواهد افتاد.

اين روغن هاي حرارتي (روغن داغ صنعتي) بصورت کاملا پلمپ شده و ارجينال بوده و با گارانتي معتبر داخلي به شرط آزمايش رايگان به فروش مي رسند.

كيفيت روغن حرارتي صنعتي اين شركت:

ho.7.Mboiler.com.jpg

محصولات روغن صنعتي با بهره گيري از آزمايشگاه هاي تخصصي در داخل کارخانه و نيز با استفاده از خدمات آزمايشگاه هاي معتبر در داخل و خارج کشور از جمله آزمايشگاه و پژوهشگاه صنعت نفت ،آزمايشگاه هاي مناطق نفت خيزجنوب،توليدات خود را بر اساس دانش روز و منطبق بر استاندارد هاي بين المللي API ،ASTM و DIN توليد و عرضه مي نمايد.

اين شرکت همچنين در راستاي ارتقاي سطح کيفي محصولات توليدي و نيز توجه به جنبه هاي زيست محيطي و نکات ايمني ،موفق به اخذ گواهينامه هاي استاندارد بين المللي: ISO 18001:1999-ISO 14001:2004-ISO9001:2009 شده است.

عمده مصرف كنندگان:

مجتمع هاي فولادسازي – صنايع وابسته به فولاد -لوله و پروفيل سازي -صنايع نفت -صنايع گاز و پتروشيمي-كارخانجات قير و آسفالت-خودروسازي و صنايع سيمان

انواع روغن داغ صنعتي قابل عرضه:

روغن داغ صنعتي نوع۳۰۰

ho.6.Mboiler.com.jpg

روغن داغ صنعتي نوع۳۳۰

ho.4.Mboiler.com.jpg

*- بررسي مزاياي سيستم ديگ روغن داغ(اويل هيتر) نسبت به بخار

*- تشريح مختصر سيستم گرمايش با روغن داغ

*- کاربردهاي بويلر و ديگ روغن داغ

*- بويلر چيست؟

*-ديگ و هيتر روغن داغ چگونه کار مي کند؟

*-ديگ يا هيتر روغن داغ (روغنداغ) چيست؟

*-۱۲ مزيت ديگ روغن داغ در برابر ديگ بخار